KontaBankowe.pl

DZIŚ JEST 31.01.2023

KONTA BANKOWE

KONTO OSOBISTE
KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE
KONTO DLA MŁODZIEŻY
KONTO FIRMOWE

ARTYKUŁY I PORADY

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO
ZAŁOŻENIE BEZ KURIERA
JAK ZAŁOŻYĆ PROFIL ZAUFANY
ZAŁOŻENIE FIRMY ONLINE
ZALETY KONT W INTERNECIE
OPŁATY I OPROCENTOWANIE
PRZELEWY
WPŁACANIE I WYPŁACANIE
BEZPIECZEŃSTWO
POŻYCZKA NA KONTO

INNE PRODUKTY

KREDYTY HIPOTECZNE
KREDYTY GOTÓWKOWE
KREDYTY SAMOCHODOWE
KARTY KREDYTOWE
LOKATY BANKOWE
POŻYCZKI ONLINE

KONTAKT

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to idealne rozwiązanie, gdy nagle potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Wiele banków oferuje tanie i szybkie pożyczki, przy zastosowaniu minimum formalności. Konkurencja na rynku bankowym i pozabankowym spowodowała, że obecnie nie musisz już zbierać mnóstwa dokumentów i chodzić po oddziałach banków, aby uzyskać kredyt gotówkowy. W ofercie wielu banków znajdują się już kredyty gotówkowe online możliwe do uzyskania całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Banki idą na rękę klientom i maksymalnie ułatwiają dostęp do pożyczek, zwłaszcza że banki nie konkurują już tylko między sobą, ale także muszą mierzyć się z rywalami z rynku pozabankowego oferującymi szybkie i łatwe do uzyskania kredyty na dowód osobisty nie wymagające zaświadczeń i udzielane nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku.

Kredyty gotówkowe to kredyty udzielane na okres od kilku miesięcy do kilku lat, przeznaczone na dowolny cel konsumpcyjny. W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych lub samochodowych nie są to więc kredyty celowe, nie wymagają ustanawienia zabezpieczeń takich jak hipoteka czy zastaw. Jest to więc wygodna i bezpieczna dla klienta forma zapożyczania się. Ze względu na to, że kwoty kredytów gotówkowych są zwykle znacznie niższe niż np. kredytów hipotecznych, ich uzyskanie jest obwarowane znacznie mniejszymi wymogami. Kredyty gotówkowe są dostępne szybko, często całkowicie przez internet.

Udzielana na wiele miesięcy pożyczka ratalna online to obecnie sztandarowy produkt oferowany nie tylko przez banki, ale również firmy pożyczkowe oferujące pożyczki pozabankowe przez internet. Pożyczki i kredyty w internecie stały się produktem rozchwytywanym ze względu na łatwy dostęp, wygodę w ich uzyskaniu, jak również jasne zasady - banki i firmy pozabankowe starają się obecnie przedstawić swoją ofertę w jak anjprostszy sposób, zdając sobie sprawę, że klienci są "uczuleni" na kruczki i gwiazdki pisane małym drukiem. Coraz popularniejsze są serwisy pożyczkodawców, w tym także banków, na których można w wygodnym kalkulatorze ("suwaku") ustawić sobie dogodną kwotę i okres kredytu i od razu poznać, jaka będzie rata.

Szeroka oferta pożyczek pozabankowych i kredytów gotówkowych udzielanych na dłuższy okres czasu dostępna jest w serwisie pozyczka-na-raty.pl poświęconym gotówkowym pożyczkom i kredytom ratalnym.

A jeżeli dopiero co zaczyna się weekend, a ty potrzebujesz pożyczki na już, zobacz gdzie dostępna jest pożyczka w sobotę przelewana na konto także w trakcie weekendu.

 

© Copyright 2004 - 2021.
Design: Steve's templates.

 

Pomimo dołożenia starań, aby przedstawione oferty były aktualne, autor serwisu nie odpowiada za ewentualne rozbieżnosci w tym zakresie. Zakładajac konto należy zapoznać się z prezentacjami i regulaminami banku.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.

Web
Analytics